XA10

Inovatívna videokamera XA10 AVCHD obsahuje profesionálnu technológiu spoločnosti Canon v jednom ultra kompaktnom tele. Výnimočná funkčnosť a všestrannosť zaručuje vynikajúci video a audio výkon.

Výhody

  • Canon HD videoobjektív (transfokácia 10 x, 30,4 mm, F1,8)
  • Snímač HD CMOS Pro
  • Profesionálny zvuk
  • Pamäť 64 GB plus 2 x zásuvka SDXC pre video AVCHD
  • Režim IČ snímania
  • Plne manuálne ovládanie
  • 8,8 cm displej LCD s 0,6 cm EVF
  • Dynamická OIS, aktívna IS, okamžitý AF
  • Univerzálny a rozšíriteľný

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon XA10

Videoobjektív s HD značky Canon


Rýchly, širokouhlý HD videoobjektív Canon (30,4 mm, F1,8) poskytuje v profesionálnu obrazovú kvalitu v kompaktnej videokamere. Obsahuje optický transfokátor 10 x s premenlivou rýchlosťou bez otrasov a 8-listovú clonu pre atraktívnejší efekt bokeh.

Snímač HD CMOS Pro typu 1/3


Snímač HD CMOS Pro - originálne navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon pre jej profesionálne videokamery - zachytáva Full HD pri základnom rozlíšení 1920 x 1080. S veľkosťou pixelu 2,6 x väčšou ako pri bežných snímačoch CMOS prináša širší dynamický rozsah a vyššiu citlivosť.

Profesionálny zvuk


Profesionálne možnosti zvuku zahrňujú 2 x vstup XLR, vstupná konektor mikrofónu 3,5 mm a zabudovaný mikrofón pre slabé zvuky. Zvuk sa nahráva v 2-kanálovom formáte Dolby Digital pri akejkoľvek kombinácii vstupov.

Pamäť 64 GB plus 2 x zásuvka SDXC


Model XA10 nahráva video Full HD AVCHD až 24 MB/s na 64 GB vstavanú pamäť typu Flash. Striedavé nahrávanie na 2 zásuvky pamäťových kariet SDXC umožňuje neprerušované filmovanie. Nahrávanie do dvoch zásuviek umožňuje súčasné ukladanie toho istého záznamu na dve karty.

Režim infračerveného snímania


Model XA10 ponúka infračervené (IČ) nahrávanie v rozlíšení Full HD pre snímanie v noci alebo pri slabom osvetlení. Pre vyhovenie štýlu vášho projektu sú k dispozícii možnosti zelenej a bielej farby. Jedinečné nátery objektívov Canon a zabudovaný difúzor zaručujú jasné, ostré snímky v celom zábere. IČ lampa je zabudovaná do držadlá videokamery.

Plne manuálne ovládanie


Prstenec manuálneho objektívu umožňuje intuitívne ovládanie zaostrenia. Plne manuálne ovládanie expozície, clony, rýchlosti uzávierky a prírastku je možné prostredníctvom dotykovej obrazovky displeja LCD. Vlastné tlačidlo a kruhový ovládač vám dávajú úplnú kontrolu nad vašou kreativitou.

8,8 cm LCD s 0,6 cm EVF


Veľká, k bočnej strane namontovaná 8,8 cm (3,5-palcová) dotyková obrazovka displeja LCD s ostrým, 920 K rozlíšením poskytuje vynikajúcu schopnosť sledovania. Monitor vlnového priebehu a funkcie asistencie pri zaostrovaní uľahčujú vytvorenie záberu pre vašu snímku. Súčasťou je aj 0,61 cm (0,24-palcový) EVF s 260 K bodmi.

Dynamická OIS, aktívna IS, okamžitý AF


Pokročilý systém optickej stabilizácie obrazu od spoločnosti Canon s režimom aktívnej IS zaručuje video bez otrasov. Okamžitá AF znamená veľmi ostré zaostrenie pre každú snímku.

Univerzálny a rozšíriteľný


Ultra kompaktný model XA10 je univerzálny a rozšíriteľný systém kamery - prispôsobiteľný pre použitie v každej situácii. Rukoväť je odnímateľná pre použitie v tesných priestoroch a obsahuje tlačidlo spustenia/zastavenia a ovládanie úrovne transfokácie. Súčasťou je aj závit filtra objektívu a pätka príslušenstva.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XA10, jeho funkciách a možnostiach využitia.

XA10 Hodnotenia a recenzie

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.