no consumer

LEGRIA na kreatívne snímanie samého seba

Vaše publikum čaká – ukážte svoju kreativitu z novej perspektívy vo Full HD. Videokamery série mini ponúkajú kompaktný a extrémne prenosný dizajn – s mimoriadne širokouhlým objektívom, výklopnou obrazovkou LCD a vstavaným stojanom – vďaka ktorým sa môžete jednoducho nastaviť do záberu a zachytiť viac zo svojho okolia. Vstavané rozhranie Wi-Fi vám umožní ľahko zdieľať, prehrávať, ovládať a diaľkovo monitorovať vaše diela, zatiaľ čo úžasný zvuk zaistí, že budú znieť rovnako dobre ako vyzerajú.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • 170° ultraširokouhlý objektív
  • Výklopná obrazovka LCD a vstavaný stojan
  • Stereo mikrofón
  • Rozhranie Wi-Fi: jednoduché zdieľanie

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • 170° ultraširokouhlý objektív
  • Výklopná obrazovka LCD a vstavaný stojan
  • Veľký stereo mikrofón; lineárna modulácia PCM
  • Rozhranie Wi-Fi: monitorovanie na diaľku a jednoduché zdieľanie

Nastavte sa do záberu

Buďte hviezdou svojich videí. Jednoducho sa nastavte do záberu z akéhokoľvek uhla a zachyťte viac zo svojho okolia vďaka mimoriadne širokouhlému objektívu a inovatívnej výklopnej dotykovej obrazovke – vyklopte ju a na LCD obrazovke sa môžete priamo sledovať.

S jedinečným vstavaným stojanom nebudete potrebovať statív, pričom videokameru LEGRIA môžete jednoducho nakloniť a pridať tak vašej kreativite inú perspektívu.

S videokamerami LEGRIA mini môžete zachytávať aj jedinečné fotografie vo vysokom rozlíšení a s nízkym šumom vďaka systému HS spoločnosti Canon. So 170° zorným uhlom a schopnosťou nahrávania konvenčnejších detailných záberov a časozberných záznamov môžete vyjadriť svoju osobnosť ešte viac.

Frame yourself
Broadcast yourself

Vypustite vašu kreativitu do éteru

Vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi môžete vypustiť vaše kreatívne výtvory široko ďaleko do éteru. Odovzdajte svoje výtvory na sociálne siete, ako sú YouTube a Facebook, a dokonca sledujte obsah bezdrôtovo na vašom inteligentnom zariadení alebo TV s vysokým rozlíšením!

Pomocou vášho inteligentného telefónu alebo tabletu môžete videokameru LEGRIA ovládať na diaľku a užívať si bohaté možnosti zdieľania a prehrávania naživo.

S videokamerou LEGRIA mini X môžete dokonca monitorovať na diaľku, čo sa deje vo vašom dome, keď tam nie ste.

Pohlcujúci zvuk

Vytvárajte videá, ktoré znejú rovnako dobre ako vyzerajú.

S videokamerou LEGRIA mini X zachytávajte zvuk v pravej CD kvalite vďaka veľkému stereo mikrofónu (s vysokým odstupom signálu od šumu a širokému dynamickému rozsahu), nekomprimovanému nahrávaniu s lineárnou moduláciou PCM a manuálnemu ovládaniu.

Videokamera LEGRIA mini disponuje stereo mikrofónmi vysokej kvality a funkciou výberu zvukovej scény – vyberte si jednu z piatich scén a nastavenia zvuku sa automaticky prestavia – na vynikajúce a jednoduché zaznamenávanie zvuku.

Immersive Audio