no consumer

Canon LEGRIA mini

LEGRIA mini

Teraz sa môžete dostať do záberu. Videokamera LEGRIA mini s rozhraním Wi-Fi umožňuje vďaka jedinečnej kombinácii mimoriadne širokouhlého objektívu, výklopnej obrazovky LCD a vstavaného stojana, aby ste nahrávali sami seba a stali sa súčasťou vašich videí.

/Images/BLK_detail_web%20image_FSL_tcm127-1087763.jpg

Výhody

 • Dostaňte do záberu seba a aj viac okolia vďaka širokouhlému objektívu, ktorý vám zaručí, že zachytíte scénu tak, ako si ju pamätáte.
 • Nájdite dokonalú perspektívu a užite si širokú ponuku uhlov snímania pomocou výklopnej obrazovky LCD a vstavaného stojana.
 • Prepínajte medzi širokouhlým a detailným záberom. Zmeňte uhol pohľadu dotykom obrazovky v závislosti od scény, ktorú snímate.
 • Zdieľajte obsah pomocou vstavaného rozhrania Wi-Fi a ovládajte videokameru LEGRIA mini diaľkovým ovládaním prehrávania naživo z inteligentného telefónu alebo tabletu.
 • Zachytávajte strhujúce videá v rozlíšení Full-HD a fotografie prostredníctvom senzoru CMOS s vysokou citlivosťou a výkonného procesoru DIGIC DV4.

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon LEGRIA mini

Nech vám nič neunikne


Uistite sa, že zachytávate vaše záľuby a záujmy bez toho, aby ste niečo vystrihli zo záberu. Mimoriadne širokouhlý objektív poskytuje 160° uhol pohľadu pre videá v rozlíšení Full-HD a 170° pre fotografie. Vďaka jedinečnému kompaktnému dizajnu sa extrémne jednoducho prenáša a môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou.

Dostaňte sa do obrazu


Inovatívna 6,8 cm (2,7”) výklopná obrazovka LCD môže byť otočená na objekt zboku alebo zozadu, pomocou čoho môžete priamo sledovať, čo nahrávate. Vďaka tomuto je videokamera LEGRIA mini ideálnym spoločníkom pre rôzne štýly snímania a vynikajúca na to, aby ste sa dostali do záberu.

Zachyťte vynikajúcu perspektívu


Zachyťte vynikajúcu perspektívu pre vaše video s jedinečným vstavaným stojanom. Obmedzte používanie statívu so stojanom, ktorý môžete jednoducho podľa potreby zložiť alebo rozložiť, pričom videokameru LEGRIA mini môžete otáčať približne do 60°.

Jednoduché prepínanie


Okrem mimoriadne širokouhlého snímania môžete zariadenie prepnúť na detailné nahrávanie jedným dotykom kapacitného displeja. Dodáva sa tým konvenčnejší nádych a vzhľad na snímanie videí pomocou zníženia uhlu pohľadu na 71°.

Podeľte sa o svoju kreativitu


Prostredníctvom funkcie vstavaného rozhrania Wi-Fi sa môžete pripojiť k vášmu inteligentnému telefónu alebo tabletu, čo vám umožní širokú škálu možností zdieľania a podeliť sa tak o vaše videozáznamy. Vašu videokameru LEGRIA mini môžete ovládať aj prostredníctvom zariadenia so systémom Android alebo iOS, s ktorým môžete vidieť snímky naživo a máte možnosť spustiť/zastaviť nahrávanie a prepnúť uhol pohľadu.

Vynikajúca kvalita obrazu


Vychutnajte si krištáľovo čisté nahrávanie v rozlíšení Full HD a fotografie so systémom HS System od spoločnosti Canon. 12,8 MP senzor CMOS a výkonný procesor DIGIC DV4 zabezpečujú vysoké rozlíšenie a nízky šum, a zároveň zabraňujú príliš vysokej alebo nízkej expozícii aj pri vysokokontrastných snímkach.

Imerzný zvuk


Zaistite, aby vaše video znelo rovnako dobre ako vyzerá. Videokamera LEGRIA mini je vybavená vysokokvalitným stereofónnym mikrofónom a výberom zvukovej scény. Či nahrávate hudobné predstavenie alebo chcete potlačiť hluk počas výletu, jednoducho si vyberte z 5 typov scén a nastavenia zvuku sa automaticky upravia.

Otočte ju podľa seba


Či nahrávate video rovno alebo obrátene, detekcia orientácie automaticky otočí video správnym smerom nahor, vďaka čomu máte ešte väčšiu flexibilitu pri uhloch snímania. Režim prehrávania zrkadlového obrazu otáča video horizontálne, čo je účinné pri prezeraní techniky, či už ide o tanec alebo golfový švih.

Osloboďte svoju kreativitu


Vďaka nahrávaniu pomalým a rýchlym pohybom môžete video 1/4x spomaliť alebo 4x zrýchliť. Intervalový záznam vám umožňuje vytvoriť efekt rýchleho záznamu, vďaka čomu budú vaše videá ešte pútavejšie. Vyjadrite ešte viac svoju kreativitu s režimom video momentiek, ktoré vytvárajú malé videozáznamy po snímaní fotografie.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon LEGRIA mini, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Kedykoľvek zachyťte celú scénu

6.8cm Vari-angle touch screen

6,8 cm výklopná dotyková obrazovka

Diaľkové ovládanie a jednoduché zdieľanie

Full HD movies

Videá v rozlíšení Full HD

MP4

Formát súboru MP4 – ideálny na zdieľanie

Ensures high resolution and low noise

Poskytuje vysoké rozlíšenie a nízky šum

Powerful DIGIC processing

Výkonný procesor DIGIC

Vysokokvalitné fotografie s novou perspektívou

Built-in Stereo microphone

Vstavaný stereofónny mikrofón

Perfect audio to match the scene

Dokonalý zvuk, ktorý vystihuje danú scénu

Záznamy otočí správnym smerom

Vynikajúca na prezretie techniky

Slow Fast

Nahrávanie spomaleného a zrýchleného pohybu

Kreatívne nahrávanie rýchleho záznamu

Add fun effects to movies

Dodajte videám zábavné efekty

Po snímaní vytvára krátke videá

 • Telo fotoaparátu
 • Lítium-iónová batéria NB-4L
 • Nabíjačka batérie CB-2LVE a sieťový adaptér
 • Dodaný návod na používanie softvéru
 • Kábel USB
 • Remienok na zápästie

LEGRIA mini Recenzie

 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 47ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getReviews, 31ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;

Dôležitá aktualizácia firmvéru

Podpora pre videokamery LEGRIA mini