Canon F-789SGA

F-789SGA

Zjednodušte komplikované rovnice pomocou vedeckej kalkulačky F-789SGA, čiastočne vyrobenej z recyklovaných materiálov spoločnosti Canon, ktorá obsahuje množstvo pokročilých funkcií.

Výhody

  • Prvotriedne schopnosti
  • 605 pokročilých funkcií
  • Zjednodušuje komplikované rovnice
  • Dvojitý zdroj napájania: solárny a vymeniteľná batéria
  • Životnosť batérie štyri roky (v prostredí s osvetlením 300 luxov a pri 1 hodine používania denne)
  • S pevným puzdrom

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon F-789SGA

Efektívnosť úspory energie


Model F-789SGA obsahuje praktický dvojitý zdroj napájania. Solárna energia zaručuje maximálnu úsporu energie, zatiaľ čo záložné napájanie cez batériu znamená, že táto kalkulačka vás nikdy nesklame bez ohľadu na to, aké sú podmienky osvetlenia. Keď sa kalkulačka 7 minút nepoužíva alebo sa jej nikto nedotkne, funkcia "automatického vypnutia" sa postará o jej vypnutie a šetrí tak ešte viac energie. Na rozdiel od iných kalkulačiek, ktoré je potrebné po vybití batérie vyhodiť, táto kalkulačka disponuje vymeniteľnou batériou, ktorá je garanciou dlhej životnosti, väčšinou až štyri roky.

Prvotriedna vedecká kalkulačka


Model F-789SGA je prvý vysokokvalitný model vo vedeckej kategórii spoločnosti Canon s učebnicovým štýlom zobrazenia. Obsahuje 605 pokročilých funkcií vrátane 79 zabudovaných konštánt a 172 vzorov premeny jednotiek. Kovové strieborné horné puzdro a tenké prevedenie zaručujú profesionálny vzhľad. Displej LCD má rozmery 60 mm x 25 mm. Je vhodná pre študentov, učiteľov, technikov a iných odborných pracovníkov.

Výkonné funkcie pamäte


Prídavné funkcie obsahujú 19 pamätí, výpočet matíc 4x4 a rovnicové operácie - predstavujú tak jedny z najvýkonnejších technických parametrov na trhu. Všetky tieto funkcie zjednodušujú komplikované výpočty.

Ekologický dizajn


Kalkulačka F-789SGA je čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov spoločnosti Canon, z ktorých vzniká vrchné puzdro, spodné puzdro, kryt batérie a pevný obal kalkulačky. Tým sa maximalizuje efektívnosť zdrojov a minimalizuje plytvanie

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon F-789SGA, jeho funkciách a možnostiach využitia.

F-789SGA Hodnotenia a recenzie