Canon F-502G

F-502G

Táto 1-riadková základná vedecká kalkulačka s 10 + 2 číslicami obsahuje 140 funkcií. Kalkulačka je čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov spoločnosti Canon, takže je ideálna pre ľudí, ktorých zaujíma trvalo udržateľná spotreba.

Výhody

  • Vedecká kalkulačka s 1-riadkovým displejom a 10 + 2 číslicami
  • Čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon
  • Celkovo 140 funkcií
  • 15 úrovní zátvoriek
  • 1 nezávislá pamäť
  • Ochranný pevný kryt
  • Funkcia automatického vypnutia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon F-502G

Ekologický dizajn


Vedecká kalkulačka F-502G s jednoriadkovým 10 + 2-miestnym displejom je čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov spoločnosti Canon. Toto maximalizuje efektívnosť zdrojov a minimalizuje plytvanie Je to environmentálne zodpovedný prístup, ktorý obzvlášť ocenia mladí ľudia, ktorí potrebujú svoju prvú vedeckú kalkulačku.

140 rozsiahlych funkcií


Táto komplexná kalkulačka obsahuje všetky hlavné funkcie, ktoré vyžadujú začínajúci študenti na stredných školách. Obsahuje pohodlnú nezávislú pamäť. Celkový počet 140 funkcií* zahŕňa 15 úrovní zátvoriek, trigonometrické a štatistické výpočty, prepočty koordinátov, jednotky uhlov a zlomkové, kombinačné a permutačné kalkulácie. Bez ohľadu na to, čo potrebujete v triede, je táto komplexná kalkulačka pripravená na to, aby vám poskytla správnu odpoveď.

Sprehľadnený dizajn, jasný LCD displej


Štíhly a sprehľadnený dizajn umožňuje jednoduché držanie kalkulačky vo vašej dlani. Je robustná, spoľahlivá a dodáva sa s praktickým ochranným pevným krytom. Veľký a jasný LCD displej sa ľahko číta. Zadávanie informácií a výber funkcií je veľmi jednoduché, a to vďaka veľkým a odolným plastovým povrchom tlačidiel. Všetko je navrhnuté tak, aby sa zaručila jednoduchá a bezproblémová prevádzka.

Energetická účinnosť


Funkcia automatického vypnutia vypne kalkulačku automaticky po 7 minútach nepoužívania, takže nemrháte energiou. Ochrana pamäte bezpečne chráni prebiehajúcu prácu, keď je vypnuté napájanie.

* Ďalšie podrobnosti nájdete v technických údajoch

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon F-502G, jeho funkciách a možnostiach využitia.

F-502G Hodnotenia a recenzie