Canon KS-1220TSG

KS-1220TSG

Kalkulačka KS-1220TSG ponúka pokročilé funkcie pre profesionálne kancelárske použitie. Štýlový dizajn kombinuje prehľadné rozloženie s vynikajúcimi funkciami dokonalými na kancelárske použitie.

Výhody

  • 12-miestna stolová kalkulačka
  • Mimoriadne veľký nastaviteľný displej
  • Ergonomicky tvarované tlačidlá
  • Tenká a prenosná
  • Funkcia celkového súčtu a pamäte
  • Funkcie pre obchodné a daňové výpočty

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon KS-1220TSG

Prvotriedny dizajn


Kalkulačka KS-1220TSG ma pútavý horný kryt s prvotriednou metalickou vrstvou. Akrylový panel displeja je detailom, ktorý dopĺňa inovatívny dizajn spoločnosti Canon.
Okrem toho, mimoriadne veľký nastaviteľný displej a tenký dizajn zvyšujú atraktívnosť kalkulačky KS-1220TSG v porovnaní s inými kalkulačkami vo svojej triede.

Praktické funkcie


Vďaka veľkému 12-miestnemu displeju LCD a intuitívnym funkciám sa kalkulačka KS-1220TSG jednoducho používa na každodenné úlohy v kancelárii. Tlačidlá pre obchodné výpočty umožňujú výpočty funkcie Cost (Náklady), Sell (Predaj) a Margin (Marža), špeciálne tlačidlá "TAX" slúžia na pričítanie alebo odčítanie dane, funkcia pamäti celkového súčtu a ergonomické rozloženie s funkciou zachytenia stlačenia 3 tlačidiel umožňujú rýchle a presné zadávanie - všetko v jednom zariadení, ktoré je ideálne pre akékoľvek profesionálne kancelárske použitie.

Ekologický dizajn


Model KS-1220TSG je vyrobený z recyklovaných materiálov spoločnosti Canon, čim podporuje náš koncept trvalej udržateľnosti a zachovávanie cenných prírodných zdrojov.

Energetická účinnosť


Bez ohľadu na svetelné podmienky vás táto duálna - solárna aj batériou napájaná - kalkulačka nikdy nesklame. Funkcia automatického vypnutia vypne kalkulačku, keď sa nepoužíva a šetrí tak energiu. Vaša kalkulačka má navyše vymeniteľnú batériu pre dlhšiu životnosť, a to na rozdiel od niektorých kalkulačiek, ktoré treba vyhodiť po minutí jednej batérie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon KS-1220TSG, jeho funkciách a možnostiach využitia.

KS-1220TSG Hodnotenia a recenzie