Canon WS-1610T

WS-1610T

16-číslicová stolová kalkulačka, ktorá ponúka užitočné funkcie výpočtu dane a nastaviteľný LCD zobrazovací panel. S klávesnicou "dotyk IT", dvojitých zdrojom napájania a profesionálnou čiernou povrchovou úpravou.

Výhody

  • Výpočet dane plus množstvo pokročilých funkcií
  • Nastaviteľný LCD zobrazovací panel
  • Klávesnica "dotyk IT"
  • Dvojitý zdroj napájania: solárny a batéria
  • Kompaktná a ľahká s inteligentným a profesionálnym dizajnom

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon WS-1610T

Pokročilé funkcie s výpočtom dane


16-číselná kalkulačka WS-1610T poskytuje širokú škálu funkcií. Tri tlačidlá na výpočet dane sa jediným dotykom postarajú o daňové sadzby. Posuvný prepínač umožňuje jednoduchý výber desatinného miesta a zaokrúhľovanie. Pamäť na celkový súčet automaticky kumuluje súčty. Ďalšie užitočné tlačidlá zahŕňajú prirážku, zmenu znamienka, otočenie a všetky bežné funkcie, ktoré by ste od kalkulačky značky Canon očakávali.

Nastaviteľný LCD zobrazovací panelVeľký a zreteľný nastaviteľný LCD zobrazovací panel minimalizuje vyžarovanie a odrazy. Jednoducho nakloňte panel pre optimálnu čitateľnosť a komfort v ľubovoľných svetelných podmienkach. Čísla zostávajú ľahko čitateľné aj po dlhšom používaní.

Prívetivá klávesnica "dotyk IT"Priestranná klávesnica "dotyk IT" spoločnosti Canon zaručuje jednoduchú a efektívnu prevádzku. Koncept je založený na dizajne počítačovej klávesnice pre dosiahnutie stabilného a presného zadávania. Funkčnosť preklápania klávesov umožňuje rýchle zadávanie bez blokovania klávesov. Veľké, farebne odlíšené povrchy tlačidiel sú trvácne vylisované, aby odolali častému používaniu.

Praktický duálny zdroj napájaniaZdroj napájania z batérie a solárnej energie zabezpečuje spoľahlivé použitie vždy a všade - bez ohľadu na svetelné podmienky.

Inteligentný a profesionálny štýlTáto kompaktná a ľahká čierna kalkulačka má inteligentný a profesionálny dizajn. Je navrhnutá tak, aby sa poľahky zmestila na váš pracovný stôl alebo na policu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon WS-1610T, jeho funkciách a možnostiach využitia.

WS-1610T Hodnotenia a recenzie