Canon TS-1200TCG

TS-1200TCG

Táto veľká 12-miestna stolová kalkulačka má veľký vyklápací LCD displej, takže číslice sú veľmi ľahko čitateľné pri všetkých svetelných podmienkach. Jej všestrannosť dopĺňajú pohodlné daňové a menové prevodné funkcie.

Výhody

  • 12-miestna kalkulačka
  • Veľký výklopný LCD displej
  • Preklápanie klávesov na rýchle zadávanie
  • Daňové a menové prevodné funkcie
  • Vrchné a spodné puzdro čiastočne vyrobené z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon
  • Dvojitý zdroj napájania: solárny a vymeniteľná batéria
  • Automatické vypnutie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon TS-1200TCG

Ekologický dizajn


Model TS-1200TCG je 12-miestna stolová kalkulačka čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon, čím podporuje trvalo udržateľné použitie vyčerpateľných prírodných zdrojov.

Veľký a ľahko čitateľný LCD displej


Vďaka veľmi veľkému nastaviteľnému výklopnému LCD displeju sú číslice dobre čitateľné aj po dlhšom používaní. Ergonomický dizajn s veľkou a priestornou klávesnicou a veľkými a odolnými klávesmi zaisťuje pohodlné používanie. Navyše funkcie preklápania klávesov umožňujú rýchle zadávanie číslic bez blokovania klávesov.

Zjednodušte zložité výpočty


Zjednodušte zložité výpočty a ušetrite čas. Vďaka dvom šikovným klávesom na výpočet dane vypočítate rozdiely daňových sadzieb na jeden dotyk. Prepočet mien medzi menami je rovnako jednoduchý. Prepočítajte vašu miestu menu na menu podľa vašej voľby - alebo opačne - rýchlo a jednoducho.

Flexibilné funkcie


Pomocou klávesu so značkou "príkaz na výpočet" okamžite zistíte stav kalkulačky. K ďalším funkciám patria: voliče pre jednoduchý desatinný výber a zaokrúhľovanie - ako aj klávesy pre zmenu znamienka, Shift a percentá.

Energetická účinnosť


Bez ohľadu na svetelné podmienky vás táto duálna - solárna aj batériou napájaná kalkulačka nikdy nesklame. Funkcia automatického vypnutia vypne kalkulačku, keď sa nepoužíva a šetrí tak energiu. Vaša kalkulačka má navyše vymeniteľnú batériu pre dlhšiu životnosť, a to na rozdiel od niektorých kalkulačiek, ktoré treba vyhodiť po minutí jednej batérie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon TS-1200TCG, jeho funkciách a možnostiach využitia.

TS-1200TCG Hodnotenia a recenzie