L-series EOS R & EF Lenses

Objektívy Canon RF

Objavte, čo pripravujeme

Prepracovaný od základov

Systém EOS R a bajonet RF pozdvihujú dedičstvo súčasného systému EOS na novú úroveň. Sú navrhnuté v súlade s technologickými vylepšeniami a spätnou väzbou koncových používateľov, ktorá sa zohľadňovala pri vyvíjaní systému EOS R. Inžinieri spoločnosti Canon dbali na ľahkú manipuláciu a potenciál rozširovania portfólia objektívov v budúcnosti.

Dizajn prinášajúci kvalitu

Bajonet pre objektív RF umožňuje prevratnú novú konštrukciu optiky, ktorá dáva možnosť umiestniť veľké prvky objektívu tak blízko snímača, ako je to len možné, vďaka čomu poskytuje priamy dopad svetla na snímač. Tým sa znižujú optické aberácie a zvyšuje sa kvalita snímky.

Canon The RF mount

Uspôsobené na flexibilitu

Krátke zadné zaostrenie bajonetu a široký 54 mm priemer bajonetu poskytli inžinierom optiky spoločnosti Canon nový stupeň slobody otvárajúci možnosť vytvorenia novej generácie optiky, ktorá poskytuje dokonalú rovnováhu medzi zmenšovaním veľkosti systému, vysokokvalitnými snímkami a výkonom vysokých parametrov.

Canon eos r back folts

Novinka na rok 2019Spoločnosť Canon vám s hrdosťou oznamuje, že v roku 2019 plánujeme uviesť na trh šesť plnoformátových objektívov RF, ktorými rozšírime systém EOS R, aby sme vytvorili nové možnosti snímania.

Tiež by vás mohlo zaujímať...