L-series EOS R & EF Lenses

Objektívy Canon RF

Objavte, čo pripravujeme

Prepracovaný od základov

Systém EOS R a bajonet RF pozdvihujú dedičstvo súčasného systému EOS na novú úroveň. Sú navrhnuté v súlade s technologickými vylepšeniami a spätnou väzbou koncových používateľov, ktorá sa zohľadňovala pri vyvíjaní systému EOS R. Inžinieri spoločnosti Canon dbali na ľahkú manipuláciu a potenciál rozširovania portfólia objektívov v budúcnosti.

Dizajn prinášajúci kvalitu

Bajonet pre objektív RF umožňuje prevratnú novú konštrukciu optiky, ktorá dáva možnosť umiestniť veľké prvky objektívu tak blízko snímača, ako je to len možné, vďaka čomu poskytuje priamy dopad svetla na snímač. Tým sa znižujú optické aberácie a zvyšuje sa kvalita snímky.

Canon The RF mount

Uspôsobené na flexibilitu

Krátke zadné zaostrenie bajonetu a široký 54 mm priemer bajonetu poskytli inžinierom optiky spoločnosti Canon nový stupeň slobody otvárajúci možnosť vytvorenia novej generácie optiky, ktorá poskytuje dokonalú rovnováhu medzi zmenšovaním veľkosti systému, vysokokvalitnými snímkami a výkonom vysokých parametrov.

Canon eos r back folts

Novinka na rok 2020Spoločnosť Canon vám s hrdosťou predstavuje vývoj nového objektívu a telekonvertorov pre systém EOS R vrátane úchvatného objektívu RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM a konvertorov EXTENDER RF 1.4x a EXTENDER RF 2x s ohromným dosahom a všestrannosťou Spoločnosť Canon navyše potvrdila svoj plán vydať v roku 2020 ďalších 5 objektívov RF.

Zaregistrujte svoj záujem o systém EOS R

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o systéme EOS R, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz

Tiež by vás mohlo zaujímať...