eos 700d sample

Fotoaparáty DSLR pre začiatočníkov

Urobte prvé kroky s fotoaparátom EOS a vychutnajte si vynikajúcu kvalitu obrazu a nové kreatívne príležitosti.

Vaša cesta začína tu

Naše digitálne zrkadlovky základnej úrovne vám umožnia vykročiť do vzrušujúceho sveta fotoaparátov EOS. Pomôžeme vám nájsť fotoaparát, ktorý bude najviac vyhovovať vašim potrebám, aby ste si mohli vychutnať špičkovú kvalitu záberov a nespočetné kreatívne príležitosti.

*250D (Black/Silver) je najľahší spomedzi všetkých digitálnych zrkadloviek so senzorom veľkosti APS-C na svete s pohyblivým monitorom LCD. Dodáva sa s batériou a pamäťovou kartou podľa smerníc CIPA. Informácia platná ku dňu 9. apríl 2019 (podľa prieskumu spoločnosti Canon).

Predstavované produkty

EOS 250D

EOS 250D

Najľahšia zrkadlovka na svete s výklopným displejom*, disponuje procesorom Canon DIGIC 8, videozáznamom v rozlíšení 4K a režimom Creative Assist.

Objavujte teraz

EOS 250D with optical viewfinder

Iné produkty v sortimente

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Nie ste si istí, ktorý model si vybrať?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten pravý model.

Nájsť môj fotoaparát

Sila tvorivosti

Digitálna zrkadlovka môže premeniť rýchle zábery na niečo omnoho kreatívnejšie. Pracujte s efektmi s malým zaostrením, aby vynikol váš objekt, a používajte kombinácie efektov kreatívnych filtrov, vďaka ktorým budú vaše fotografie jedinečné.

Inteligentný automatický výber scény

Buďte v pohode – režim inteligentného automatického výberu scény vyberie najvhodnejšie nastavenia fotoaparátu pre snímaný objekt a zaistí úžasnú kvalitu obrazu. Vďaka tomu sa môžete plne venovať kreatívnym činnostiam.

Scene Intelligent Auto

Pripravené na akciu

Vďaka rýchlemu a pohotovému snímaniu, ovládaniu pomocou intuitívnej dotykovej obrazovky a optickému hľadáčiku na jednoduchú tvorbu kompozícii sa môžete sústrediť len na vlastnú tvorivosť. Inteligentný systém automatického zaostrovania a vytváranie nepretržitej série snímok umožňuje jednoduché sledovanie a zachytávanie pohybujúcich sa objektov.

Ready for action

Videá so systémom EOS a funkcia Video momentka

Snímajte filmové videá s ľahkosťou. Technológie Dual Pixel CMOS AF a Hybrid CMOS AF vám pomôžu dosiahnuť, aby objekt vynikol na nádherne rozostrenom pozadí. Režim Videomomentka zachytáva videá s dĺžkou 2, 4 alebo 8 sekúnd a spája ich do jedného vysokokvalitného videozáznamu.

EOS Movies and Video Snapshot

Podpora a inšpirácia

Vymeňte objektív a zároveň s ním aj svoj uhol pohľadu vďaka systému EOS. Všetky potrebné rady nájdete v návodoch pre fotoaparáty EOS.

Nie všetky funkcie sú k dispozícii vo všetkých fotoaparátoch.

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz

*250D (Black/Silver) je najľahší spomedzi všetkých digitálnych zrkadloviek so senzorom veľkosti APS-C na svete s pohyblivým monitorom LCD. Dodáva sa s batériou a pamäťovou kartou podľa smerníc CIPA. Informácia platná ku dňu 9. apríl 2019 (podľa prieskumu spoločnosti Canon).