Publishing sector header image

Publikovanie

Kto vraví, že menšie objemy tlače nie sú finančne životaschopné? Vďaka riešeniam spoločnosti Canon je tlač publikácií životaschopná a má budúcnosť. Vitajte vo svete tlače na požiadanie pri akomkoľvek objeme.

Veľký rozdiel pre malé objemy tlače

Príležitosť zmeniť hodnotový reťazec tlačených kníh, časopisov a novín k lepšiemu je vzrušujúcejšia ako kedykoľvek predtým. Spoločnosť Canon je dokonalým partnerom, ktorý vám pomôže využiť digitálne obchodné modely na vydavateľskom trhu. Malé objemy tlače, riadenie životného cyklu, tlač na požiadanie, samopublikovanie, decentralizovaná tlač a dynamické publikovanie – pomocou našich riešení orientovaných na zákazníka sú tieto služby realizovateľné.

Držte krok s najnovšími novinkami v odvetví

Industry focus

Zameranie na odvetvie: tlač kníh a vydavatelia

Prečítajte si o tom, ako vzostup elektronických čítačiek otriasol svetom vydavateľov a ako na tieto zmeny reaguje tlačiarenský sektor.

The Future of Publishing

Budúcnosť vydavateľskej činnosti

Pridajte sa k našej skupine na LinkedIn a zúčastnite sa diskusie o budúcnosti v oblasti vydávania kníh.

Zistite, čo zákazníci ako vy dosiahli so značkou Canon

Objavte tie najlepšie produkty pre svoju spoločnosť

VarioPrint Ultra 6320

VarioPrint Ultra 6320

Rad VarioPrint 6000 Ultra+ stavia na pevnej reputácií špičkovej technológie a prináša výkonnú rodinu vysokoproduktívnych tlačových systémov digitálneho zdokonaľovania.

imagePress C10000VP

imagePRESS C10000VP

Zariadenie imagePRESS C10000VP posúva digitálnu farebnú tlač na novú úroveň kombináciou výnimočnej kvality, produktivity a všestrannosti pri rýchlosti 100 str./min v najrôznejších aplikáciách.

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO-2000

Pokiaľ ide o najvyššiu kvalitu tlače fotografií, tlačiareň imagePROGRAF PRO-2000 dokáže vytlačiť až 24” obrázky v najlepšej kvalite výnimočne rýchlo a spoľahlivo.