Packaging sector header image

Obaly

V oblasti obalových materiálov musíte myslieť, produkovať a tvoriť kreatívne. Spoločnosť Canon má riešenia, ktoré vašu spoločnosť vynesú do popredia.

Objavte originálne myslenie

Trh s obalovými materiálmi je najrýchlejšie rastúcim odvetvím a jedným z najkonkurenčnejších. Je preto dôležité, aby ste na trhu vynikli. Prvotriedne digitálne riešenia spoločnosti Canon ponúkajú flexibilnosť prostredníctvom menších objemov, optimalizovaných pracovných postupov, vytvárania prototypov a prispôsobenie variabilných údajov vám navyše pomôže zostať v obraze.

Držte krok s najnovšími novinkami v odvetví

Think Packaging Guide

Think Packaging Guide (EN)

Prečítajte si náš Think Packaging Guide, časopis s najnovšími analýzami a trendmi, ktorý sa zaoberá úlohou tlače na súčasnom trhu s obalovými materiálmi.

Packaging and promotion

Balenie a propagácia: prečo môže digitálna tlač zohrávať hlavnú úlohu v marketingovom mixe

Balenie sa neustále mení a hoci sa v minulosti považovalo len za obal, v súčasnosti je jedným z kľúčových faktorov pri rozhodovaní spotrebiteľov.

Zistite, čo zákazníci ako vy dosiahli so značkou Canon

Objavte tie najlepšie produkty pre svoju spoločnosť

UV-printer

Tlačiarne s UV tlačovou plochou

Tlačiarne s UV tlačovou plochou sú ideálne na tlač vysokokvalitných výtlačkov na tvrdé a ohybné médiá. Vyberte si svoju veľkoformátovú tlačiareň s UV tlačovou plochou zo sortimentu tabúľ štandardnej alebo mimoriadne veľkej veľkosti, voliteľne vybavenú bielym atramentom a/alebo lakom, s možnosťou výberu produkčnej rýchlosti, ktorá vyhovie vašim produkčným potrebám v oblasti prezentačnej grafiky.

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma je vysoko flexibilný atramentový sieťový tlačiarenský stroj, ktorý spája výnimočnú kvalitu a flexibilnosť a prináša efektívnu a spoľahlivú produkciu v oblasti poštových, publikačných a komerčných aplikácií.