Commercial sector header image

Komercia

Objem je kráľom, takže musíte zaistiť dodanie kvantity aj kvality. Teraz vám spoločnosť Canon môže pomôcť s flexibilnosťou aj prispôsobením.

Vo svete preplnenom komunikáciou ponúka naša zacielená tlač pôsobivejšiu a prispôsobenejšiu skúsenosť. Zistite, ako #OSLOBODITTLAC a ponúknuť náležitý obsah správnym ľuďom v správnom čase.

Predieranie sa džungľou propagácie

Zaujatie a zapojenie zákazníkov pomocou digitálne tlačených materiálov nikdy nebolo jednoduchšie. Je to preto, lebo stále flexibilnejšie riešenia vám umožňujú vytvárať mimoriadne prispôsobené podklady – a nezáleží pri tom na veľkosti vašej zákazníckej základne. Pomohli tomu pokroky v rámci rýchlosti a kvality, ale aj my sme museli porozumieť príležitostiam na trhu a obchodným modelom, aby tieto riešenia fungovali.

Držte krok s najnovšími novinkami v odvetví

marketing-automation_top

Automatizácia marketingu: čo by ste mali vedieť

Pre poskytovateľov tlačových služieb znamená automatizácia marketingu viac než len zvýšenie efektivity tlače v rámci marketingovej kampane pre zákazníkov.

Zistite, čo zákazníci ako vy dosiahli so značkou Canon

Objavte tie najlepšie produkty pre svoju spoločnosť

ColorStream-3000_Varioprint.png

Produkčná tlač

Spoločnosť Canon ponúka kompletný sortiment produkčných tlačiarní a softvérov pre vnútropodnikovú tlač a komerčné tlačiarne. Bez ohľadu na to, či pôsobíte v oblasti grafickej tvorby, vydavateľských činností, transakčnej tlače alebo v podnikovom reprografickom oddelení, s našimi tlačovými a softvérovými riešeniami dokážete úlohy vyhotovovať rýchlejšie a zákazníkovi ponúknuť požadovanú kvalitu.

3A_5000_front_1.jpg

imagePRESS C10000VP

Zariadenie imagePRESS C10000VP posúva digitálnu farebnú tlač na novú úroveň kombináciou výnimočnej kvality, produktivity a všestrannosti pri rýchlosti 100 str./min v najrôznejších aplikáciách.

Oc_VPi300 Default.jpg

VarioPrint i300

Mimoriadne inovačné vysokokapacitné zariadenie na farebnú atramentovú tlač s podávaním samostatných listov, ktoré spája osvedčené výhody vysokej produktivity atramentovej tlače so všestrannými možnosťami využitia voľných hárkov a najrôznejších médií.