Business Comms sector header image

Obchodná komunikácia

Tlač sa nemusí zastaviť, keď sa zastavíte vy. Spoločnosť Canon poskytuje spoľahlivé, rýchle a plne automatizované riešenia tlače na efektívne a správne vykonanie úloh.

Vyrozprávajte ten správny príbeh v tom správnom čase

V dnešnom digitálnom svete ste svojim zákazníkom bližšie ako kedykoľvek predtým. V rámci veľkého počtu kanálom, prostredníctvom ktorých môžete s nimi komunikovať, naše prispôsobené, plne automatizované riešenia s variabilnými údajmi zaistia, že každý príbeh, ktorý rozpoviete pomocou tlače, bude dôležitejší ako kedykoľvek predtým.

Držte krok s najnovšími novinkami v odvetví

Transforming Business Guide

Sprievodca obchodnou premenou (EN)

Prečítajte si o štyroch megatrendoch, ktoré podľa nás zásadne zmenia spôsob zaobchádzania s dokumentmi a informáciami v organizáciách.

ten-ways-to-add-value-with-variable-data-printing.png

Desať spôsobov, ako pomocou tlače variabilných údajov zvýšiť hodnotu tlače

Podľa prognóz by mal podiel tlače VDP vysokej hodnoty zostať rovnaký. Spoločne preskúmame desať spôsobov, akými môžu poskytovatelia tlačových služieb generovať vyššie výnosy prostredníctvom zvýšenia hodnoty už poskytovaných služieb VDP.

Zistite, čo zákazníci ako vy dosiahli so značkou Canon

Objavte tie najlepšie produkty pre svoju spoločnosť

 ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma je vysoko flexibilný atramentový sieťový tlačiarenský stroj, ktorý spája výnimočnú kvalitu a flexibilnosť a prináša efektívnu a spoľahlivú produkciu v oblasti poštových, publikačných a komerčných aplikácií.

 VPi300

VarioPrint i300

Mimoriadne inovačné vysokokapacitné zariadenie na farebnú atramentovú tlač s podávaním samostatných listov, ktoré spája osvedčené výhody vysokej produktivity atramentovej tlače so všestrannými možnosťami využitia voľných hárkov a najrôznejších médií.

imagepress-c850_series-frt-03_530x265.png

Canon imagePRESS C850 series

Combine impressive productivity and quality with flexible workflows and professional finishing options.

Business services

Podnikové služby

Či už chcete zlepšiť spôsob, akým spravujete digitálne a tlačené dokumenty, spoločnosť Canon má k dispozícii bohaté znalosti a technológiu, ktorá sa každým dňom zdokonaľuje spolu s vašimi potrebami.