Aké bezpečné sú vaše kancelárske tlačiarne?

Objavte 4 spôsoby, ako môžete chrániť svoje pripojené kancelárie pomocou Správy o zabezpečení IoT (Internet vecí) od spoločnosti Canon

PREVZIAŤ SPRÁVU

Man walking and talking on the phone

Máte k dispozícii zabezpečený ukladací priestor pre dokumentácie, aby ste dokázali ochrániť údaje vo vašej kancelárii?

Internet vecí (IoT), veľké množstvo údajov a počítačová kriminalita možno patria medzi hlavné témy súčasnosti, no predmet informácií, zabezpečená tlač a zabezpečenie údajov sa stali úplne odlišným a komplexným problémom. Situáciu navyše sťažujú meniace sa prísnejšie regulačné podmienky.

Bilancia nákladov, komplexnosť a ochrana v podniku s neustále narastajúcou mierou digitalizácie, kde sa však aj naďalej používajú tlačené dokumenty, predstavujú pretrvávajúci problém pre organizácie všetkých typov a veľkostí.

V najnovšej správe spoločnosti Canon skúmame vyvíjajúcu sa hrozbu, ktorú so sebou prinášajú rozvíjajúce sa kancelárske prostredia a riešenia pre správu komplexnej skupiny pripojených ľudí a zariadení, aby sme vám poskytli potrebné kroky na zabezpečenie vášho podniku.

Zabezpečte počítačový priestor vo svojej kancelárii 

32 % európskych spoločností sa stalo obeťou počítačového zločinu. V našej správe o zabezpečení pracoviska sa dozviete, ako chrániť svoju kanceláriu pripojenú k IoT.

PREVZIAŤ SPRÁVU

Male on computer looking at screen

Súvisiace riešenie

Zistite viac

Zistite, ako môžu riešenia pre zabezpečenie tlačiarní od spoločnosti Canon podporiť vašu obchodnú činnosť


OZVITE SA