Séria PlotWave 3000

Jednoduché, bezpečné a inteligentné.

Bezprostredná monochromatická veľkoformátová tlač: ponúka vynikajúcu kvalitu a odolnú všestrannosť bez zbytočnej námahy.

Prevziať brožúru

Prevziať údajový hárok

Prehrať video s ukážkou

Požiadať o informácie

PlotWave 3000 series

Jednoduché, bezpečné a inteligentné.

Pre prostredia, v ktorých rôzni ľudia potrebujú v rôznych časoch tlačiť komplexné veľkoformátové technické dokumenty, prináša séria PlotWave 3000 prvotriednu kvalitu a odolnú všestrannosť bez zbytočnej námahy: jednoduchá tlač s inteligentnou automatizáciou pre pôsobivé výsledky v každom čase.

Jednoduché

Vďaka zabudovanej inteligencii a výnimočnej jednoduchosti je ovládanie už na prvý pohľad bezproblémové. Otvorte a tlačte najnovšie verzie dokumentov z domovského priečinka, cloudu alebo lokálnej siete alebo využite intuitívne funkcie kopírovania a skenovania.

Bezpečné

SMARTshield chráni vaše dáta vo všetkých fázach procesu tlače, teraz aj v budúcnosti. Pri prenose chránia dáta bezpečné šifrované protokoly. V mieste uloženia sú rovnako bezpečne šifrované.

Inteligentné

Séria PlotWave má inteligentné automatizované funkcie, ako je napr. jednoduché vkladanie médií, technológia Pico Printing a Radiant Fusing, ktoré vám uľahčia život.

PlotWave 3000 series

Sortiment série PlotWave 3000

Voliteľné periférne zariadenia

PlotWave 3000 series

Séria PlotWave 3000

Pozrieť video

SMARTshield

Balík zabezpečovacích funkcií integrovaný v celkovom pracovnom postupe tlače najnovších systémov PlotWave a ColorWave.
Navrhnuté tak, aby udržali bezpečnosť vašich systémov: dnes i v budúcnosti.
Prevziať brožúru

ClearConnect

Tlačte z ľubovoľnej aplikácie, mobilného zariadenia alebo webového prehliadača. Balík ClearConnect poskytuje jednoduchý pracovný postup pre individuálne tlačové úlohy, ako aj zložité súpravy dokumentov s viacerými súbormi.

Radiant Fusing

Radiant Fusing je udržateľná technológia, ktorá sa hodí do každého kancelárskeho prostredia. Vďaka technológii Radiant Fusing môžete získať všetko: okamžité výsledky, konštantne vysokú kvalitu a úspory energie

Zistite viac

Chcete sa dozvedieť viac o sérii PlotWave 3000?

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM