Océ Colorado 1650

Flexibilná voľba

Océ Colorado 1650
Océ Colorado 1650

až 159 m2/hodina

v lesklom režime

do 1 800 dpi

rozlíšenie tlače

2 zvitky

automatické podávanie a prepínanie

1625 mm

maximálna šírka zvitku

Nová tlačiareň UVgel s flexibilnými atramentmi a matným/lesklým dokončením

Objavte nové horizonty podnikania s ohromujúcim rozsahom aplikácií. Technológia Océ FLXfinish umožňuje tlač s bezchybným lesklým alebo luxusným matným povrchom nezávisle od média. Vytvárajte dizajnové tapety, ohromujúce polepy a luxusné výtlačky s predným alebo zadným podsvietením, ktoré upútajú pozornosť okoloidúcich ľudí a prinútia ich zastaviť sa. Zároveň zvládajte prísne termíny a zachovajte si nízke náklady.

Jedna tlačiareň. Dve konečné úpravy

Uspokojte svojich zákazníkov ponukou lesklých pútačov, ktoré vyčnievajú z davu, alebo tapiet s dokonale matným povrchom a žiarivými farbami – všetko vytlačené na jednom zariadení. Nemusíte meniť atrament ani médium!

Bezkonkurenčná všestrannosť

Vytvárajte odolné výtlačky na rôznych médiách vrátane samolepiacich materiálov, polyesterových textílií, materiálov citlivých na teplo a obyčajného papiera. Zloženie atramentov UVgel prináša väčšiu flexibilitu a pružnosť a zaručuje tak dokonalú stabilitu obrazu aj po zložení, ohnutí alebo zabalení.

Prelomová produktivita

Skrátenie času realizácie vďaka konzistentne vysokej rýchlosti produkcie a rýchlemu spracovaniu zákaziek. Dve súčasne vložené zvitky médií a dopĺňanie atramentu počas tlače umožňujú bezkonkurenčnú produktivitu s tlačou bez prerušenia.

UVgel printer


Trh požaduje, aby sme boli rýchlejší, lacnejší a lepší. Neustále sme narážali na rôzne obmedzenia, kým sme neobjavili tlačiareň Colorado.

Michael Hiemann – Siepro (Nemecko)

Doposiaľ neprekonaná automatizácia

Bez potreby dohliadania: spoľahnite sa na nepretržité sledovanie trysiek, pohodlnú automatickú údržbu tlačových hláv, automatizované podávanie médií a modul navíjania zvitkov.

Nižšie prevádzkové náklady

Vylepšite svoj rozpočet vďaka zníženej spotrebe atramentu, nízkym nákladom na služby a cenovo výhodným médiám. Ušetrite cenný pracovný čas s doposiaľ neprekonanou automatizáciou.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Hlavné parametre

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Maximálna rýchlosť až 159 m2/hod. v lesklom režime

Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Technológia schnutia Océ FLXfinish UV LED s lesklou moduláciou

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 rolky s automatickým podávaním a prepínaním, šírka až 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Rozlíšenie tlače až do 1800 dpi

Zobraziť úplné technické parametre

Key Specifications
Applications

Aplikácie

Technológia Océ FLXfinish umožňuje výber medzi lesklým a matným povrchom bez nutnosti meniť atramenty alebo médiá. Flexibilné gélové atramenty UVgel podporujú široký sortiment médií vrátane samolepiacich vinylov a polyesterových textílií. Zvýšená schopnosť roztiahnutia zaručuje, že výtlačky môžete bez problémov ohnúť alebo zložiť.

Wall decoration with the perfect finish

Nástenné dekorácie s dokonalým povrchom

Podľa najnovších trendov interiérového dizajnu majú špičkové tapety hlboký matný povrch. Vďaka technológii Océ FLXfinish zvýšite hodnotu svojich nástenných dekorácií jediným stlačením tlačidla.

Eye-catching front- and backlits

Pútavé výtlačky s predným alebo zadným podsvietením

Získajte si pozornosť okoloidúcich pre svoje výtlačky s predným alebo zadným podsvietením. Technológia UVgel ponúka bohaté farby a elegantný matný povrch, ktorý pri upevnení nepraská.

Gallery-quality canvasses

Plátna ako z galérie

Tlač na plátno v galerijnej kvalite môže byť zložitá z dôvodu skladania, rozťahovania a zošívania materiálu. Flexibilita atramentov UVgel v tlačiarni Océ Colorado 1650 umožňuje vytvárať dokonalé záhyby.

Economical disposable posters

Úsporné jednorazové plagáty

Zvýšte svoju maržu pomocou kvalitných plagátov vytlačených na obyčajnom papieri. Atramenty UVgel a technológia Océ FLXfinish zaručujú dokonalú výstupnú kvalitu, pri ktorej zákazníci nespoznajú rozdiel.

Jaw-dropping durable POP posters

Odolné plagáty POP, z ktorých vám padne sánka

Nič neupúta pozornosť tak, ako obrovský potlačený plagát. Séria Océ Colorado zvláda jednostrannú i obojstrannú tlač. A s povrchovou úpravou UVgel máte istotu, že ide o investíciu, ktorá vydrží.

No-wear decals

Polepy bez opotrebovania

Vytvárajte polepy odolné voči poškriabaniu, vode a dokonca aj grafiti až do šírky 1,6 m bez laminácie. Dokonalá voľba pre polepy na podlahu, stenu alebo vozidlo (s odolnosťou voči čisteniu v autoumyvárni).

Soft signage

Soft signage

Materiál Soft signage je prvotriedny produkt pre rôznorodé použitie. Prvotriedne produkty vyžadujú dokonalý vzhľad bez špeciálneho zaobchádzania. S technológiou UVgel zvládnu tieto produkty náročnú prepravu a stále budú vyzerajú skvele.

Durable banners

Odolné pútače

Vytvárajte pútače, ktoré vyniknú. Lesklý povrch pre fotografie alebo matný povrch pre textové materiály. Vynikajúca kvalita, trvanlivosť, odolnosť proti poškriabaniu a predovšetkým: úspornosť.

Technologies that make sense

Technológie, ktoré dávajú zmysel

Tlačiareň Océ Colorado 1650 je preplnená inováciami. Naše technológie UVgel a Océ FLXfinish menia pravidlá hry. Vychutnajte si širší rozsah aplikácií, neuveriteľnú kvalitu a pokročilú produktivitu pri zachovaní nízkych nákladov!

technológie UVgel

Jedinečná technológia schnutia po tlači s okamžite suchými gélovými atramentmi a aplikáciou UV svetla. Výhodou gélu v porovnaní s kvapalinou je, že je možné naniesť viac atramentu v menšom počte priechodov bez toho, aby atrament vsakoval do média a cez médium. Výsledkom sú výtlačky ostré ako britva s širokým farebným gamutom. Bez zápachu a extrémne trvanlivé.

Technológia Océ FLXfinish

Táto dômyselná technológia maximalizuje výhody tlače UVgel s jednostupňovým alebo dvojstupňovým procesom schnutia. Umožňuje výber medzi lesklým a matným povrchom bez nutnosti meniť atramenty alebo médiá. Vychutnajte si výrazné matné výtlačky na hladkých a pórovitejších/štruktúrovanejších médiách, ako je obyčajný papier bez povrchovej úpravy.

Gélové atramenty UVgel

Flexibilné a pružnejšie atramenty umožňujú tlač na široký sortiment vrátane obyčajného papiera, samolepiacich vinylov a polyesterových textílií. Zvýšená schopnosť roztiahnutia zaručuje, že výtlačky môžete bez problémov ohnúť alebo zložiť, vďaka čomu ide o ideálnu voľbu pre tlač na tenké textílie alebo umelecké plátna.

UVgel gel inks
Océ PAINT technology

Technológia Océ PAINT

Na tlačiareň nie je potrebné dohliadať, keďže v tlačových hlavách stav trysiek nepretržite sleduje piezoakustická technológia dýz PAINT (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology). Keď sa zistí porucha, príslušná tryska sa (dočasne) vypne a jej funkciu kompenzujú okolité trysky. Tlačové hlavy sa v správny čas sami vyčistia. Plne automaticky.

Chcete sa dozvedieť viac o rade Océ Colorado 1650?

Porozprávajte sa ešte dnes s členom nášho tímu

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍMKedysi bolo nutné výtlačky laminovať, aby sme dosiahli matný vzhľad. Teraz to už robiť nemusíme. S tlačiarňou Colorado 1650 jednoducho stačí tlačiť matne.

Jeroen Renders – Studio Schoot (Holandsko)
Quote renders

Ste pripravení na rast vášho podnikania s pomocou nových aplikácií?

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM