APLIKÁCIA

Canon Content Transfer Mobile

Aplikácia pre systém iOS, ktorá spája iPhone s fotoaparátom XF605 a umožňuje bezproblémový prenos záznamu vo fotoaparáte na server FTP.

Účtujú sa poplatky za predplatné

Rýchlejšie a efektívnejšie pracovné postupy týkajúce sa noviniek

Content Transfer Mobile (CTM) je aplikácia pre systém iOS, ktorá umožňuje stiahnutie spravodajského záznamu do zariadenia iPhone a nahratie priamo na server FTP pre vysielaciu stanicu prostredníctvom siete 4G/5G alebo Wi-Fi. Poskytuje aj pokročilú správu metaúdajov.

XF605

Stiahnite si obsah z fotoaparátu do telefónu

Pomocou aplikácie CTM pripojíte fotoaparát XF605 k zariadeniu iPhone buď cez Wi-Fi, alebo kompatibilný kábel USB-C a do zariadenia iPhone stiahnete súbory MP4, XML, metaúdaje a Audio Proxy.

Nahrajte obsah z telefónu na server FTP

Okrem správy, v rámci ktorej sa lokálne uložené súbory nahrajú na server FTP, umožňuje aplikácia CTM tiež prevziať obsah z fotoaparátu a okamžite ho preniesť na server v rámci jednej operácie, vďaka čomu sa dosiahne efektívnejší pracovný postup.

XF605
XF605

Úprava metaúdajov noviniek

Významnou výhodou aplikácie CTM je, že umožňuje úpravu a import metaúdajov pred nasnímaním záberov aj po ňom. Podporuje štandard NewsML-G2, pričom poskytuje konzistentnú a jednoduchú integráciu do pracovného postupu vysielania, ako aj správu súborov. V aplikácii CTM je možné upravovať súbory XML a zapísať ich do fotoaparátu, prípadne sa v aplikácii CTM dajú upraviť aj metaúdaje zaznamenané vo fotoaparáte, čo používateľom umožňuje aktualizovať informácie o obsahu pred ich nahratím na server.

Súvisiace produkty

 • Profesionálne videokamery

  XF605

  Všestranná videokamera 4K, ktorá ponúka pokročilé automatické zaostrovanie a možnosti pripojenia a prenosu pre náročné produkcie.
  Zobraziť podrobnosti XF605
 1. Podporované jazyky

  K dispozícii v angličtine, francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, ruštine, turečtine, portugalčine

  Kompatibilita – Canon XF605*

  *Vzhľad fotoaparátu Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného produktu.