Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Zrýchlite zlepšením toku informácií

Výzvy

Výsledkom súčasnej dátovej revolúcie je, že spracovávate viac dokumentov a informácií než kedykoľvek predtým, pričom ku všetkým musíte mať prístup v kancelárii aj na diaľku. Nie je pritom ľahké zvyšovať rýchlosť komunikácie v rámci firmy pri súčasnom zaručení bezpečnosti informácií.

Naše inovatívne nástroje správy a riadenia informácií a tlače pomáhajú zamestnancom v kanceláriách aj v teréne zdieľať dokumenty jednoduchšie – či už osobne, virtuálne alebo v tlačenej forme.

Accelerate, St. James’ Hospital boosts productivity and patient experience through document management solutions from Canon

Prípadová štúdia

Zistite, ako sme pomohli nemocnici sv. Jakuba jednoduchšie a efektívnejšie spracovávať obrovské množstvo dôverných informácií pri súčasnom posilnení zabezpečenia údajov.

Zistite viac

Kontaktujte nás

a zistite, ako vám môžeme pomôcť zrýchliť fungovanie vašej firmy

Zistite viac

Zákaznícke aplikácie

Kolaborácia projektov v oblasti architektúry, techniky a stavebníctva

spolupráca na projektoch v oblasti architektúry, techniky, stavebníctva a správy
Zefektívnite vývoj produktov poskytnutím rýchleho a jednoduchého prístupu k informáciám o návrhov pre zúčastnené strany, kdekoľvek sa práve nachádzajú. Zistite, ako vám naše riešenia pre skenovanie, tlač a zdieľanie pomôžu zlepšiť správu stavebných projektov.

Spravované služby tlače

riadené tlačové služby
Posuňte svoje tlačové služby na novú úroveň vďaka nášmu riešeniu na riadené tlačové služby. Bez ohľadu na veľkosť vašej organizácie a komplexnosť tlačových služieb – naše riešenia na správu služieb tlače zvýšia vašu produktivitu pri súčasnom znížení nákladov a tvorby odpadu.

Digitalizácia dokumentov

skenovanie a automatizácia dokumentov
V dnešnom digitálnom svete môže neschopnosť rýchlo spracovávať dokumenty viesť k spomaleniu vašej obchodnej činnosti. Pracujte rýchlejšie a šikovnejšie – zbavte sa papierov a umožnite svojim ľuďom prístup k dokumentom, nech už sú kdekoľvek.

Produkcia dokumentov na požiadanie

komunikácia na požiadanie
Neefektívne výrobné procesy spomaľujú vašu organizáciu. Zistite, ako zlepšiť kvalitu a konzistentnosť vašich tlačových výstupov súčasne so zvýšením produktivity a úsporou peňazí vďaka produkcii dokumentov na požiadanie.

Tiež by vás mohlo zaujímať

  • Canon
  • ...
  • Správa a riadenie informácií a tlače – Zrýchlite