Výkonný EOS s menšími rozmermi – EOS M3

Bratislava, 6. februára 2015 – Spoločnosť Canon dnes predstavuje EOS M3 – výkonný kompaktný fotoaparát pre nadšených fotografov, ktorí požadujú špičkový výkon. Kombinácia neprekonateľnej obrazovej kvality produktov Canon a úroveň ovládania DSLR v kompaktnom tele: EOS M3 ponúka možnosť zachytiť svet okolo vás v mimoriadnych detailoch. Srdcom fotoaparátu EOS M3 je prvý 24,2-megapixelový snímač APS-C CMOS spoločnosti Canon a pokročilý obrazový procesor DIGIC 6, ktorý poskytuje špičkové fotografie aj Full HD video. Superrýchle automatické zaostrovanie (AF) v súčinnosti s novým hybridným CMOS AF III so 49-bodovým systémom AF sú skvelými pomocníkmi pri zachytení krásy pohybu. Pokročilí fotografi si tu nájdu všetko „na dosah prstov“. Intuitívne ovládacie prvky ako na DSLR a možnosť výmeny objektívov, to všetko je schované v kompaktnom, ergonomickom prístroji, ktorý si so sebou môžete vziať kamkoľvek.

EOS M3

Krása a výkon vo vašej dlani
Fotoaparát EOS M3 vás poteší ostrosťou, bohatými farbami a zreteľnými detailmi na každej snímke zachytenej jeho 24,2 MP snímačom. EOS M3 exceluje aj za súmraku – vďaka obrovskému rozsahu citlivosti ISO od 100 do 12 800 získate realistické zábery s nízkym obrazovým šumom aj v tých najnáročnejších svetelných situáciách.

Či už fotografujete rýchlo sa pohybujúcu zver na safari alebo pouličné predstavenie v meste, na predmet vášho záujmu bude vždy správne zaostrené. 49-bodový systém AF a inovačná hybridná technológia CMOS AF III robia z modelu EOS M3 mimoriadne rýchly fotoaparát; dokáže zaostriť až 6,1x rýchlejšie než pôvodný EOS M.

Nastavenia pod kontrolou – originálny dizajn a ovládacie prvky EOS
EOS M3 charakterizuje originálny EOS dizajn a vďaka oválnym kontúram gripu vám veľmi dobre padne do dlane. Priamy prístup k množstvu ovládacích prvkov, vrátane korekcie expozície, hlavného kruhového ovládača a konfigurovateľných tlačidiel, vám umožní prispôsobiť si nastavenia fotoaparátu podľa vlastných požiadaviek.

Aby sa dosiahla maximálna flexibilita pri tvorbe kompozície, veľký 7,5 cm (3,0”) dotykový LCD displej možno vyklopiť o 180° nahor a 45° nadol, čo vám pomôže snímať zo všetkých uhlov. Zároveň môžete používať aj multidotykové gestá. Displej tiež umožňuje prístup k intuitívnemu dotykovému menu z dielne Canon, ktorý možno nájsť na zrkadlovkách EOS.

EOS M3 je fotoaparát, ktorý si ľahko osvojíte – obsahuje konfigurovateľné ovládacie prvky, sánky pre blesky Canon Speedlite a voliteľný výklopný elektronický hľadáčik. Kompatibilita s objektívmi EF-M, vrátane objektívov so zoomom a objektívov typu „pancake“, znamená, že môžete fotografovať v akejkoľvek situácii. Navyše s nástrojom Creative Assist môžete EOS M3 ovládať z dotykového displeja a efekty sa dajú zobrazovať v náhľade v reálnom čase. Nastavenia jasu, rozostrenia pozadia, sýtosti farieb, kontrastu, teploty alebo efekty (filtre) môžete rôzne upravovať a ich kombinácie si môžete uložiť do pamäte. Neskôr sa v prípade potreby dajú znovu vyvolať, aby každý váš záber vyzeral ako od profesionála.

Filmy, na ktoré sa nezabúda
Nádejní filmári môžu zachytiť vzácne okamihy v kvalite Full HD a na výber majú snímkovacie frekvencie 24p, 25p a 30p. O jednoduché zdieľanie sa potom postará formát MP4. Môžete si byť istí, že snímaní ľudia a miesta budú vždy dobre zaostrení – vďaka pokročilej technológii Hybrid CMOS AF III a súvislému AF. Skúsenejším fotografom dáva funkcia Touch AF voľnosť výberu bodov AF na LCD displeji – dokonca aj v prípade pohybujúcich sa objektov – a možnosť experimentovať s efektmi postupného približovania na profesionálnej úrovni. Ak chcete získať úplnú kontrolu nad prístrojom, funkcia Manual Movie vás posadí do režisérskeho kresla: manuálne môžete nastavovať clonu, čas aj ISO a získať tak úžasné kreatívne výsledky.

Diaľkové ovládanie a zdieľanie
Spolu s tvorbou nádherných záberov prichádza možnosť diaľkového ovládania fotoaparátu a prenosu snímok pomocou integrovaných rozhraní Wi-Fi a NFC. Nová aplikácia Camera Connect je ideálna na snímanie v neobvyklých situáciách a polohách či pri tvorbe unikátnych perspektív – hlavné funkcie fotoaparátu môžete ovládať diaľkovo. Technológia Dynamic NFC umožňuje prenos snímok do mobilných zariadení jediným dotykom displeja. S funkciou automatickej synchronizácie zas môžete nahrať všetky svoje snímky na cloudové úložisko Canon irista, takže budete mať ich okamžitú zálohu a nemusíte sa báť, že o ne prídete.

Hlavné prednosti fotoaparátu EOS M3:

  • Výkonný a kreatívny EOS, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek
  • Buďte spontánni. Užívajte si rýchle zaostrovanie s okamžitou odozvou
  • Získajte kontrolu nad výslednými zábermi a rozvíjajte svoju tvorivosť
  • Fantáziu zapojte nielen pri fotografovaní, ale aj pri filmovaní
  • Diaľkové ovládanie a zdieľanie snímok cez Wi-Fi

spacer
					image
Ďalšie informácie
EOS M3 Obrázky
Tlačové správy
Korporátne tlačové správy
Tlačové správy produktov pre podnikanie
Tlačové správy produktov pre domácnosti
Tlačové správy produktov pre zdravotníctvo
Informácie
Fotografie produktov
Logá a ich užívanie
Press Centrum
Novinky spoločnosti Canon pre spotrebiteľov
Novinky spoločnosti Canon o biznis riešeniach
Novinky spoločnosti Canon