Inšpirácia pre váš biznis: Canon CZ v spolupráci s Formica CZ organizujú Deň otvorených dverí

Bratislava, 5. septembra 2013 – V dňoch 24. – 26. septembra usporadúva spoločnosť Canon CZ v spolupráci s Formica CZ akciu s názvom Canon Formica Open House 2013. Akcia nadväzuje na predchádzajúce úspešné ročníky a dlhodobé partnerstvo oboch spoločností. Návštevníci budú mať jedinečnú možnosť diskutovať s odborníkmi z oblasti produkčnej digitálnej tlače, dokončovacieho spracovania a trendov v oblasti polygrafie a reprografie. Open House sa bude konať v sídle firmy FORMICA CZ s.r.o., Obchodní 132, 251 01 Čestlice a nesie motto „Inšpirácia pre váš biznis“.

Okrem samotných technológií v podobe hárkových produkčných strojov, dokončovacej techniky a ukážok reálnych aplikácií, napr. kníh, fotokníh, kalendárov, merkantilu, manuálov či pexesa, sa môžu návštevníci tešiť aj na sprievodný program. Ten bude mať formu inšpiratívnych prednášok každý deň o 11.00 a 14.00 hod. a špecialisti z danej oblasti vám okrem iného prezradia: „Ako to vidia vaši zákazníci“.

Medzi najzaujímavejšie technológie, ktoré budú prezentované, patria:

  • Océ VarioPrint 6320 ULTRA – Séria Océ VarioPrint 6000 Ultra patrí medzi najproduktívnejšie digitálne obojstranné tlačové systémy vo svojej triede. Táto séria obojstranných tlačiarní, ktorá je založená na technológii Gemini Instant Duplex technology™, prináša novú úroveň rýchlosti čiernobielej tlače. Zásluhou mimoriadne vysokej rýchlosti a vzorovej spoľahlivosti môžu tlačoví profesionáli prijať viac úloh a zhotoviť ich rýchlejšie. Môžu tiež vstúpiť na nové výnosné trhy, ako je digitálna tlač kníh, rozšíriť svoje služby a urobiť viac s menším úsilím. To všetko s nižšími nákladmi a menším vplyvom na životné prostredie.
  • Canon imagePRESS C6010 – Tento digitálny farebný tlačový stroj poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu, porovnateľnú s ofsetovou tlačou. Využíva inovačné technológie a ponúka presnú tlač s konzistentnou stabilitou výstupu. Ponúka univerzálne konečné úpravy, ktoré šetria čas, ako je lepená väzba, a rýchlosť tlače až 61 obr./min.
  • MBO M80 – Je moderný a na budúcnosť orientovaný falcovací stroj, ktorý vyhovie premenlivým požiadavkám trhu. Je určený na skladanie z digitálnej tlače. Vo svete je svojím vyhotovením ojedinelý. Hlavnou prednosťou M80 je možnosť inštalovať len potrebné procesné a modulárne komponenty pre aktuálnu zákazku. Stroj možno bez väčšieho časového zdržania pri zmene štruktúry zákaziek individuálne prispôsobiť, prípadne rozšíriť.
  • MULTIGRAF TOUCHLINE – Zariadenie Multigraf série Touchline ponúka množstvo variácií pri skladaní, bigovaní a perforácii. Zariadenie CP 375 je určené na perforáciu a bigovanie. Stroj je vybavený perforačnými nástrojmi na priečnu a pozdĺžnu perforáciu v jedinom priechode. Pri falcovaní sa ponúka variant CF 375 s integrovanou bigovacou jednotkou, určenou na skladanie hárkov vyšších gramáží. Ďalší modul C 375 je zhotovený na bigovanie a modul TCF na skladanie.
  • DUPLO FKS KB-4000 PUR – Jednokapsová lepička, ktorá ponúka vysokú kvalitu a perfektné spojenie na požiadanie. KB-4000 spája výhody oboch, PUR a EVA horúceho lepenia, a to pevnú väzbu od PUR a rýchle schnutie pri lepení za horúca. Ponúka profesionálne aplikácie pri bočnom lepení s vysokou produktivitou až 200 kníh za hodinu. V základe sa nachádza frézovací nôž.
  • FOLIANT Mercury 530 SF – Kompaktná priemyselná laminovačka projektovaná na spoľahlivé laminovanie digitálnych hárkov väčších nákladov, a to až do formátu 53 x 74 cm (aj najväčšie výstupy tlačového stroja Xerox iGen4). Laminovacie zariadenie je doplnené savkovým nakladačom Heidelberg a integrovaným separátorom polaminovaných hárkov.
  • Formica IT – Prezentácia nových softvérových aplikácií pre „Úspešný predaj v budúcnosti“.

spacer
					image
Tlačové správy
Korporátne tlačové správy
Tlačové správy produktov pre podnikanie
Tlačové správy produktov pre domácnosti
Informácie
Fotografie produktov
Logá a ich užívanie
Press Centrum
Novinky spoločnosti Canon pre spotrebiteľov
Novinky spoločnosti Canon o biznis riešeniach
Novinky spoločnosti Canon