Nové tlačiarne Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850 prinášajú špičkovú kvalitu do prostredia nepretržitej veľkoobjemovej tlače

BRATISLAVA, 14. apríla 2015 – Canon Europe rozširuje svoj rad imagePROGRAF o tri nové veľkoformátové tlačiarne – imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850. Canon tak do oblasti architektúry, strojárenstva, stavebníctva, reprografie a počítačom podporovaného projektovania prináša spoľahlivú, presnú a produktívnu tlač.

MFP

Nové zariadenia ponúkajú vo svojej triede najlepšiu funkcionalitu i výkon pre oblasť veľkoobjemovej tlače. A modernizovaná systémová architektúra prináša rýchlu nepretržitú tlač s možnosťou výmeny atramentových zásobníkov v priebehu tlače. Najnovšie modely navyše potlačia v ekonomickom režime bežný papier formátu A0 iba za 42 sekúnd.

Vďaka vysokokapacitnému stohovaču až na 100 listov papiera rôznych veľkostí (až do formátu A0), ktorý umožňuje jednoduché a rýchle vyzdvihovanie dokumentov bez ich pokrútenia, sa môže tlačiareň imagePROGRAF iPF850 pochváliť vyššou efektivitou i lepšou použiteľnosťou. Modely iPF840 a iPF850 podporujú systém dvoch roliek, a zjednodušujú tak súčasné využitie papiera rôznych typov a šírok – maximálna je celých 44 palcov. Nové tlačiarne umožňujú automatické prepínanie medzi rolkami s papierom, a teda i splnenie rôznorodých požiadaviek vysoko produktívnej tlače bez akéhokoľvek zásahu obsluhy z dôvodu výmeny papiera.

Firmy, ktoré vyžadujú pútavú tlač vrátane plagátov a POS materiálov pre vnútorné použitie určite ocenia i možnosť využívať najnovší purpurový atrament High Chroma. Tento atrament stojí za lepšou reprodukciou farieb i žiarivejšími výstupmi.

„Tlač podrobných výkresov a plánov je nevyhnutnou súčasťou každodennej práce používateľov systémov CAD, najmä v oblasti architektúry, strojárenstva a stavebníctva,“ hovorí Slavomír Pohanka, WF Channel Director společnosti Canon CZ a Canon Slovakia. „Nepretržitá veľkoobjemová tlač predstavuje pre tieto firmy základný nástroj a vyžaduje výkonnú i spoľahlivú veľkoformátovú tlačiareň. Nové modely produktového radu imagePROGRAF sa môžu pochváliť rýchlosťou, presnosťou i živými farbami. Teda vlastnosťami, ktoré sú ideálne ako pre poskytovateľov tlačových služieb, tak i pre interné použitie.“

Nový rad navyše podstatne znižuje dlhodobé náklady, ktoré sú najmä v prípade veľkoobjemovej tlače veľmi dôležité. Tri nové tlačiarne sa môžu pochváliť nízkou spotrebou atramentu, zásobníkmi s objemom 700 ml i vstavanou funkciou účtovania, ktorá umožňuje presné sledovanie nákladov na tlač.

Veľkoformátové tlačiarne Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850 budú v Európe v predaji od mája 2015.

spacer
					image
Ďalšie informácie
imagePROGRAF iPF830 Obrázky
imagePROGRAF iPF840 Obrázky
imagePROGRAF iPF850 Obrázky
Tlačové správy
Korporátne tlačové správy
Tlačové správy produktov pre podnikanie
Tlačové správy produktov pre domácnosti
Tlačové správy produktov pre zdravotníctvo
Informácie
Fotografie produktov
Logá a ich užívanie
Press Centrum
Novinky spoločnosti Canon pre spotrebiteľov
Novinky spoločnosti Canon o biznis riešeniach
Novinky spoločnosti Canon