Nové spojovacie zariadenie Zero Speed Splicer značky Tecnau pre tlačiarne série Océ ColorStream 3000

BRATISLAVA, 7. apríla 2015 – Canon Europe a Tecnau s potešením oznamujú uvedenie spoločného riešenia, ktoré kombinuje nové spojovacie zariadenie Tecnau Zero Speed Splicer u40 a digitálnu produkčnú tlačiareň série Océ ColorStream 3000. Tecnau Splicer u40 eliminuje prestoje tlačiarne spôsobené výmenou roliek, a zvyšuje teda čas prevádzky i produktivitu. Nové riešenie maximalizuje využitie investícií do vysokorýchlostnej kontinuálnej webovej produkcie, ktorá využíva technológiu farebnej digitálnej tlače.

Prerušenie tlače v dôsledku výmeny roliek trvá obvykle päť až pätnásť minút. Dnešné rýchle tlačiarne spracujú rolku už za jedinú hodinu, prestávky na výmenu papiera teda môžu predstavovať až 25 percent prevádzkového času. Využitie spojovacieho zariadenia Zero Speed Splicer u40 tieto prestoje prakticky vylučuje.

Spoločnosti Tecnau a Canon spolupracovali na integrácii celej linky s cieľom minimalizovať počty zásahov zo strany obsluhy, množstva odpadu papiera i prestoje tlačiarne. Vo chvíli, kedy sa blíži koniec rolky, u40 automaticky spojí starú rolku so začiatkom novej. V priebehu tejto operácie dôjde k automatickému zdvihnutiu atramentových tlačových hláv do bezpečnej pozície, čím sa predchádza akémukoľvek riziku poškodenia. Po tom, čo spoj tlačiareň opustí, Océ ColorStream 3000 automaticky pokračuje v tlači najvyššej rýchlosti. Inteligentná automatika, ktorú obidve spoločnosti na prepojenie spojovacieho zariadenia u40 a tlačiarne Océ ColorStream 3000 vyvinuli, znižuje na minimum zásahy operátorov z pohľadu vkladania roliek a ich spojovania. Toto zjednodušenie výrazne zvyšuje efektivitu produkčnej tlače.

Prvé úspešné inštalácie spojovacieho zariadenia Zero Speed Autosplicer u40 už prebehli u dvoch významných zákazníkov spoločnosti Canon.

spacer
					image
Tlačové správy
Korporátne tlačové správy
Tlačové správy produktov pre podnikanie
Tlačové správy produktov pre domácnosti
Tlačové správy produktov pre zdravotníctvo
Informácie
Fotografie produktov
Logá a ich užívanie
Press Centrum
Novinky spoločnosti Canon pre spotrebiteľov
Novinky spoločnosti Canon o biznis riešeniach
Novinky spoločnosti Canon