Hľadanie toho najlepšieho
fotografického okamihu

Vytvorené pre tých, ktorí milujú rýchlosť. Staňte sa prvým, kto zachytí výnimočný okamih, ktorý ostatným fotografom unikne. Či už ide o fotografie, alebo videá, popustite uzdu svojej kreativite ako nikdy predtým.

Príbeh 2 vľavo

Sledujte a zaostrite na rýchlo sa pohybujúce objekty.

Príbeh 2 vpravo

Vyjadrite svoju tvorivosť

Udržte krok s tou najrýchlejšou akciou

Zachyťte želaný okamih aj vo vysokej rýchlosti

Nasnímajte sériu snímok rýchlosťou až 10 snímok za sekundu s plne automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. Vďaka pohotovej manipulácii zachytíte okamih, na ktorý čakáte, v zlomku sekundy a veľká vyrovnávacia pamäť vám umožní pokračovať v snímaní bez poklesu výkonu.

0%
  Zábery
  Obrazový procesor DIGIC 6

  Zmocnite sa okamihu

  Model EOS 7D Mark II používa dva obrazové procesory DIGIC 6 na zaručenie rýchlej odozvy. Vďaka minimálnemu času oneskorenia počas snímania zachytíte prchavé okamihy s precíznym načasovaním.

  65-bodové širokoplošné automatické zaostrovanie

  Na dosiahnutie dokonalého zaostrenia počas snímania disponuje fotoaparát EOS 7D Mark II 65 bodmi zaostrenia na sledovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov. Každý bod zaostrenia je „krížového typu“*, čo znamená, že sa vie veľmi rýchlo a presne uzamknúť na vodorovný aj zvislý detail. Na pomoc pri snímaní vo výnimočne slabých svetelných podmienkach dokáže model 7D Mark II zaostriť aj pri mesačnom svetle s intenzitou len -3EV.

  * Počet bodov AF, bodov krížového typu a dvojitých bodov krížového typu závisí od použitého objektívu

  Obrazový procesor DIGIC 6
  Obrazový procesor DIGIC 6

  Výber bodu automatického zaostrenia

  Využívajte všetkých 65 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.

  Pokročilé zaostrovanie iTR

  Systém automatického zaostrovania iTR modelu EOS 7D Mark II využíva na rozpoznávanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v rámci záberu informácie o farbách a tvárach. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

  Obrazový procesor DIGIC 6
  0%
   Zábery

   Výtlačky vo výstavnej kvalite

   Či už snímate voľnú prírodu, motoristický šport alebo život na ulici, vďaka novo navrhnutému snímaču s 20,2 megapixelmi dosiahnete výsledky, ktoré si s hrdosťou zavesíte na stenu. Fotoaparát EOS 7D Mark II sníma fotografie a videozáznamy plné detailov aj pri slabom osvetlení.

   Ľadová jaskyňa v slabom osvetlení
   Svetelný snímač

   150 000-pixelový merací snímač s infračervenou detekciou

   Fotoaparát EOS 7D Mark II používa na konzistentné a presné meranie expozície snímač so 150 000 pixelmi, ktorý rozdeľuje scénu na 252 oblastí. Každá oblasť je analyzovaná a správne nastavenia expozície sa nastavia buď automaticky, alebo sú odporučené fotografovi. Pre lepšiu presnosť v náročných svetelných podmienkach sa okrem svetla vo viditeľnej časti spektra meria aj infračervené svetlo.

   Vynikajúci výkon v podmienkach so slabým osvetlením

   Keď úroveň osvetlenia klesne, môžete ďalej snímať bez obmedzenia vašej tvorivosti. Fotoaparát EOS 7D Mark II poskytuje vynikajúcu obrazovú kvalitu až do citlivosti ISO 16 000 (rozšíriteľná na citlivosť ekvivalentnú ISO 51 200) – dokonalé na diskrétne fotografovanie na ulici, zastavenie pohybu v čase v náročných podmienkach a dokonca aj snímanie makro fotografií z ruky.

   Nočný záber mesta a zálivu

   Detekcia blikania

   Blikajúce svetlo, aké napríklad vyžarujú žiarivky, môže počas snímania spôsobovať nekonzistentný jas a farbu. Fotoaparát EOS 7D Mark II dokáže rozoznať takéto podmienky a každý záber načasovať tak, aby prebehol v čase najvyššieho jasu blikajúceho svetelného zdroja. Zaručí tým konzistentnosť výsledkov.

   0%
    Zábery

    Fotoaparát stvorený pre vás

    Ako budete používať svoj fotoaparát EOS 7D Mark II? Nastavte si ovládacie prvky snímania, systém zaostrovania a množstvo iných používateľských ovládacích prvkov podľa seba. Dokonca si môžete prispôsobiť aj hľadáčik fotoaparátu so 100 % pokrytím a elektronickým zobrazením v reálnom čase.

    Všestranný dizajn EOS

    Od ulice až po ateliér – fotoaparát EOS 7D Mark II si poradí s každou fotografickou situáciou. Vďaka rýchlosti a presnosti je ideálny na šport a akciu, zatiaľ čo jeho funkcie na fotografovanie pri slabom osvetlení a vstavané GPS z neho robia skvelú voľbu pre fotografov na cestách. Otázka znie: ako budete používať ten váš?

    Schéma puzdra na fotoaparát

    Odolnosť voči poveternostným vplyvom

    Keď sa podmienky zhoršia, môžete pokojne fotografovať ďalej. Ovládacie prvky utesnené proti poveternostným vplyvom chránia fotoaparát EOS 7D Mark II proti vode a prachu a konštrukcia z horčíkovej zliatiny mu pridáva na odolnosti.

    Vstavané GPS

    Fotoaparát EOS 7D Mark II dokáže označiť snímky a videá informáciami o presnej polohe, kdekoľvek na svete sa nachádzate. Zaznamenávajte zemepisnú dĺžku, šírku, výšku a svetovú stranu, ako aj koordinovaný svetový čas (UTC).

    Predvedenie funkcie GPS

    Režim vysokého dynamického rozsahu (HDR)

    Pri fotografovaní v situácii s vysokým kontrastom vám snímanie HDR pomôže zachovať detaily v tmavých tieňoch i jasných tónoch. Fotoaparát EOS 7D Mark II v rýchlom slede nasníma tri zábery s rôznou expozíciou a spojí ich do prirodzene pôsobiaceho výsledku priamo z fotoaparátu.

    Mestská panoráma – HDR vyp. Mestská panoráma – HDR zap.

    viacnásobná expozícia

    Viacnásobná expozícia

    Vytvárajte kompozitné snímky vo fotoaparáte pomocou režimu viacnásobnej expozície a vrstvenia jednej snímky na druhú.

    Dve zásuvky na pamäťové karty

    Dve zásuvky na pamäťové karty

    Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje zásuvky na dve pamäťové karty, čím umožňuje automatické zálohovanie súborov pri snímaní, ako aj rozšírenú úložnú kapacitu.

    krajinka

    Snímanie s časovačom

    Vstavaný intervalový časovač umožňuje zaznamenávanie snímok v predprogramovaných časových odstupoch – vynikajúci spôsob, ako zaznamenať pomaly sa meniace scény a vytvoriť časozberné videá. Uzávierku fotoaparátu EOS 7D Mark II možno dokonca na určitý čas uzamknúť v režime dlhodobej expozície (Bulb) pre zábery s výnimočne dlhou expozíciou.

    Zobraziť video

    Rozšírené funkcie snímania videozáznamov

    Dostaňte svoje videoprojekty na novú úroveň vďaka štandardizovaným funkciám. Užite si snímanie spomalených videí v rozlíšení Full HD rýchlosťou 60 sn./s a ovládajte zvuk vďaka vstupom pre mikrofón a slúchadlá.

    maľovanie tváre Prehrať video
    krajinka

    Rozlíšenie Full HD a spomalený záznam

    Medzi pokročilé funkcie snímania videa patrí zaznamenávanie v rozlíšení Full HD (1 080p) pri variabilnej snímkovej frekvencii až do 50 alebo 60 sn./s – ideálne pre rýchlu akčnú scénu alebo plynulý spomalený záznam, ktorý pomocou fotoaparátu odhaľuje delikátnosť pohybu.

    Zobraziť video

    displej LED fotoaparátu

    Vysokovýkonné zaostrovanie určené pre videozáznamy a režim živého náhľadu Live View

    Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje technológiu CMOS AF s dvojitými pixelmi na rýchle a plynulé sledovanie automatického zaostrovania počas snímania videozáznamov alebo používania živého náhľadu Live View. Každý pixel má dve fotografické diódy, ktoré možno čítať samostatne počas automatického zaostrovania alebo spolu na zachytenie snímky. Rýchlosť a citlivosť sledovania zaostrenia je možné počas snímania videozáznamov upraviť s cieľom získania malých zmien zaostrenia.

    Konektor HDMI

    Ostaňte pripojení

    Bežný konektor HDMI možno použiť na výstup materiálu vo Full HD do externých rekordérov, vďaka čomu fotoaparát EOS 7D Mark II plynulo zapadne do profesionálneho pracovného toku úpravy videí. Zásuvky pre slúchadlá a mikrofón umožňujú nahrávať vysoko kvalitný digitálny zvuk a tiché ovládacie prvky pomáhajú meniť nastavenia fotoaparátu bez rušivého hluku.

    Aplikácia Sprievodca k fotoaparátu Canon EOS 7D Mark II

    Aplikácia Sprievodca k fotoaparátu Canon EOS 7D Mark II

    Spoznajte fotoaparát EOS 7D Mark II ako vlastnú dlaň. Táto špeciálne vytvorená aplikácia sprievodcu pre inteligentné zariadenia s operačným systémom iOS a Android vás prevedie všetkými funkciami fotoaparátu a podrobne vám vysvetlí aj jeho pokročilý systém automatického zaostrovania. Návody a cvičenia odhaľujú, ako využiť fotoaparát na maximum a inšpirujú k tvorivosti.

     Prevziať aplikáciu Canon 7D Mark II v obchode iTunes
    Prevziať aplikáciu Canon EOS 7D Mark II pre zariadenie so systémom Android

    Ocenenia produktov

    TIPA 2015

    Najlepšia profesionálna digitálna zrkadlovka    EISA 2015-2016

    Recenzie

    Technické parametre

    Zistite viac o fotoaparáte EOS 7D Mark II, jeho funkciách a o tom, čo dokáže.

    Až 10 záberov za sekundu

    Nasnímajte sériu snímok rýchlosťou až 10 snímok za sekundu.

    Digic 6 Dual

    Snímajte s vysokou frekvenciou snímania a vychutnávajte si úžasnú reprodukciu farieb.

    150 000-pixelový merací snímač RGB+IR

    Každá scéna sa rozoberie a analyzuje, aby sa dosiahlo konzistentne presné meranie expozície.

    65 bodov AF krížového typu

    Vďaka 65 bodom AF krížového typu po celom zábere môžete zaostriť na objekty kdekoľvek.

    EOS Full HD video

    Snímajte videá v rozlíšení až 1080p a frekvenciou 60 sn./s. Zásuvky na mikrofón a slúchadlá na zabezpečenie úplnej kontroly nad zvukom.

    Zásuvka na kartu CF + dve zásuvky na karty SD

    Dve zásuvky na pamäťové karty umožňujú automatické zálohovanie pri snímaní alebo rozšírenú úložnú kapacitu.

    20,2-megapixelový snímač CMOS

    Vytvárajte fotografie v úžasnej kvalite, ktoré sú plné detailov.

    Technológia Dual Pixel AF CMOS

    Vychutnávajte si plynulé nepretržité zaostrovania pri snímaní videa a fotografií v režime Live View.

    GPS

    Označte polohu každej fotografie, ktorú nasnímate – skvelé pre fotografov na cestách.

    Zobraziť úplne technické parametre

    Odporúčané pre vás

    Objektívy a blesky

    Príslušenstvo